Projektowanie stron wizytówek

Projektowanie stron wizytówek

Strony wizytówki

W dobie nieustannie rozwijającego się i powszechnie dostępnego Internetu strony internetowe stanowią istotne źródło wszelkiego rodzaju informacji.

Pośród tysięcy stron internetowych coraz ciężej jest znaleźć tę unikalną i godną uwagi. Reklama w Internecie w dzisiejszych czasach jest nieoceniona. Dlatego zachęcam Cię do skorzystania z mojej oferty. Pomogę Ci stworzyć stronę wizytówkę dla Twojej firmy. Dzięki odpowiedniej optymalizacji strony pod kątem wyszukiwarek Twoja strona będzie widoczna dla nowych i powracających klientów, co zwiększy Twoje zyski oraz rozpoznawalność firmy.

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, to dzięki stronie internetowej będziesz miał możliwość dotarcia do całkiem nowych grup docelowych.

Chcesz być rozpoznawalny w sieci? Skontaktuj się ze mną.

Podział na etapy

Wymagania klienta

Każdy projekt jest inny, dlatego też do każdego podchodzę indywidualnie. Przed rozpoczęciem projektu dokonuję analizy potrzeb, kosztów, narzędzi, możliwości i wymagań danego przedsięwzięcia.

Materiały

Dzięki profesjonalnemu podejściu wszystkie moje działania są przemyślane. Pracę zaczynam od stworzenia planu działania i przedstawienia go klientowi. Następnie przystępuję do działania.

Wykonanie

Do każdego projektu podchodzę na poważnie. W trakcie realizacji zwracam uwagę na szczegóły i użyteczność strony. Gwarantuję jej funkcjonowanie zarówno na smartfonach, tabletach jak i monitorach wysokiej rozdzielczości.

Zadzwoń teraz 796 755 940 lub napisz do nas
a otrzymasz domenę i serwer gratis!

Bezpłatna wycena

W ciągu 24h przygotujemy i wyślemy na podane dane kontaktowe pełną ofertę