Aplikacje Mobilne

Aplikacje mobilne

Dedykowane aplikacje na urządzenia mobilne

Tworzę specjalistyczne aplikacje mobilne na najpopularniejsze platformy mobilne: Android, Windows Phone, iOS.

Aplikacje mobilne to stale rosnący trend, który staje się dźwignią rynku urządzeń przenośnych. W pełni zintegrowane z systemem, wyróżniają się dużą wydajnością i łatwością w obsłudze, nie tracąc na użyteczności (zaawansowane opcje i usługi).

Najważniejszą cechą aplikacji mobilnych jest ich dostępność. Ważne informacje oraz funkcje bądź usługi dostępne są od ręki, nawet w przypadku braku Internetu.

Chcesz więcej informacji? Skontaktuj się ze mną.

Wspierane platformy

Android logo Aplikacje na Android
Apple logo Aplikacje na iOS
Windows Phone logo Aplikacje na Windows Phone

Etapy realizacji aplikacji Mobilnnych

Analiza potrzeb

Przed przystąpieniem do realizacji projektu analizuję rynek oraz potrzeby klienta. Ważne jest to, aby na samym początku zdefiniować wymagania klienta oraz grupę docelową.

Projekt aplikacji

Ważnym aspektem aplikacji internetowych jest usability. Kładę duży nacisk na ergonomię, intuicyjną nawigację i użyteczność aplikacji. Istotne jest, aby ilość funkcji w aplikacji mobilnej była tak dobrana, aby łatwo było się nią posługiwać.

Programowanie

Swoje projekty realizuję w oparciu o najnowsze rozwiązania. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie. Dokładam wszelkich starań, aby aplikacja była przyjemna w użytkowaniu, a za razem jej wygląd był profesjonalny.

Zadzwoń teraz 796 755 940 lub napisz do nas
a otrzymasz domenę i serwer gratis!

Bezpłatna wycena

W ciągu 24h przygotujemy i wyślemy na podane dane kontaktowe pełną ofertę