Piotr Wasilewski

Piotr Wasilewski pwa.com.pl

Programowanie to nie tylko praca, to moja pasja

Nazywam się Piotr Wasilewski. Jestem Webdeveloperem i freelancerem z trzynastoletnim doświadczeniem. W swojej karierze zaprojektowałem kilkadziesiąt stron internetowych www, kilkanaście aplikacji Webowych, a także kilka sklepów internetowych. Zajmuję się pozycjonowaniem stron internetowych oraz szeroko rozumianą reklamą internetową. Tworzę również projekty graficzne na strony internetowe. Swoje usługi programistyczne oferuję na terenie całej Polski, za które mogę wystawić fakturę VAT.

Od ponad 9 lat jestem związany z firmą frameLOGIC, dla której świadczę usługi programistyczne. Jako starszy programista rozwijam system do kompleksowego zarządzania flotą, który wdrażany jest w rozmaitych branżach przez różnej wielkości przedsiębiorstwa.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Dzięki zgromadzonemu przez lata doświadczeniu potrafię dostosować swoje rozwiązania do odrębnych potrzeb i wymagań. Każdy klient może liczyć na wsparcie techniczne z mojej strony na długo po zakończonym projekcie.

Jeśli jesteś zainteresowany zaprojektowaniem i stworzeniem od podstaw strony internetowej WWW, sklepu internetowego, strony dla biznesu, aplikacji webowej, systemu CRM, ERP lub masz pomysł na coś niestandardowego, pisz śmiało!

Doświadczenie

Moje bogate doświadczenie programistyczne sprawia, że wykonane przeze mnie projekty są intuicyjne i funkcjonalne

Terminowość

Cenię swój jak i Twój czas, dlatego terminowa realizacja powierzonych zadań jest dla mnie bardzo ważna

Dbałość o szczegóły

Realizując powierzony mi projekt chcę aby każdy szczegół był dopracowany a elementy w nim zawarte były dobrze przemyślane

Optymista - realista, mam cudowną kobietą, mam przyjaciół, jestem szczery.

Wierzę w Siebie, ewolucję oraz w Wielki Wybuch.

Mam marzenia. Za podróż w kosmos, oddałbym wiele.

I also speak english.

Kim jestem?